Skip to main content

CMS Hub

Hubspot CMS Hub yazılımını daha etkin ve verimli bir şekilde kullanmak iletişime geçin.

Onboarding & Migration Adımları


Hubspot Ürünün Belirlenmesi

İş modelinize ve iş akışlarınıza göre uygun Hubspot ürünün ve paketinin belirlemek.. İş akışlarının gözden geçirilmesi ve ihtiyaca uygun olarak yeniden belirlemek. Uygun olan hub ve paketi satın almak.

Data Audit

Hali hazırda sahip olduğunuz müşteri datalarını haritalaştırmak. Adım adım pazarlama, satış ve operasyon süreçlerini belirlemek. Hubspot’a taşınacak datanın uygun hale getirilmesi.

Data Mapping

Pazarlama, satış ve operasyon süreçlerinize uygun olarak belirlenen iş akışının Hubspot içerisinde uyumlaştırılması. İş akışlarınıza uygun alanların Hubspot içerisinde açılması ve alanlara uygun akışı yönetmek.

CMS Hub Onboarding

Seçilen CMS Hubspot ürünü çerçevesinde kurulumu gerçekleştirmek. Hubspot CMS Hub içerisinden belirlenen temayı firmanıza uygun olarak giydirmek ve firmanıza göre özelleştirmek. Site haritası çıkartarak, funnellar oluşturmak. 

Yönetim

Seçilen CMS Hub Hubspot ürünü için kullanıcıları ve bu kullanıcıların rollerini belirlemek. Bu kullanıcıları Hubspot içerisine dahil ederek, ulaşabilecekleri alanları ve dataları iş akışlarına göre çizmek. Ekibin Hubspot üzerinde birbirine entegre bir şekilde çalışmasını sağlamak.

Raporlama ve Dashboard

Hubspot üzerinde yapılan çalışmaların etkinliği ve verimliliği ölçmek için ihtiyacınıza uygun raporların ve dashboard’ların oluşturulması. Bu raporların otomasyonunu sağlamak. Günlük, haftalık ve aylık raporlar ile iş akışlarının ve süreçlerin takibini kolaylaştırmak. 


“Asıl önemli olan vizyonunun ne olduğu değil vizyonun ne yaptığıdır.”

Robert Fritz – Yazar

Sık Sorulan Sorular

Hubspot Nedir?

Hubspot; pazarlama, satış ve operasyon süreçlerinizi yönetmenize sağlayan bir müşteri ilişkileri yazılımıdır. Hubspot içerisinde ihtiyaçlarınıza yönelik “hub”lar bulunur. Hubspot içerisinde marketing, sales, service, operation, cms ve commerce hub olmak üzere farklı hublar bulunur. Bu hub’ların kurulumu farklı süreçlerde oluşur. 

Neden Hubspot kullanmalıyım?

Hubspot; pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerinizi tek bir platformda birleştirerek iş süreçlerinizi optimize etmenizi sağlar. Hubspot sayesinde güçlü bir CRM’e sahip olursunuz. Günümüzde başarılı ve güçlü şirketlere baktığımızda CRM en önemli olmazsa olmazların başında gelmektedir. Hubspot kullanıcı dostu arayüzüyle iş süreçlerinizde size yardımcı olur. 

Hubspot Onboarding Hizmeti Neden Almalıyım?

Hubspot’u doğru bir şekilde kullanmak, süreçlerinizi, ekibinizi ve iş akışınızı doğru şekilde yapılandırmak için Hubspot hizmeti almalısınız. Günümüzde birçok şirket yazılımlara yatırım yapmaktadır. Ancak doğru bir kurulum sağlanamadığı için bu yatırımlar boşa gider. Hubspot konusundaki tecrübelerim sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun onboarding hizmeti sunuyorum. 

Hubspot onboarding süreci neleri kapsar?

Hubspot onboarding süreci iş akışlarınıza uygun hub’ın seçilmesiyle başlayıp, bu hub’ın etkinliğinizi ve verimliliğinizi artıracak tüm süreçlerin dizayn edilmesi, projelendirmesi ve hayata geçirilmesi süreçlerini kapsar. Hubspot onboarding süreci ihtiyaçlarınıza ve iş akışlarınıza göre projelendirilir. 

İletişime Geç