Skip to main content

Hubspot Onboarding & Migration

Hubspot yazılımını daha etkin ve verimli bir şekilde kullanmak için kurulum hizmetime göz atın. 

Onboarding & Migration Adımları


Hub Seçimi

İş modelinize ve iş akışlarınıza en uygun HubSpot Hub paketini belirliyorum. Paketi belirlerken, hangi pazarlama, satış, satış sonrası araçlarına ihtiyacınız olduğunu ve hangi Hub’ın size en etkili şekilde fayda sağlayacağını değerlendirerek en uygun Hub’ı seçmenize destek oluyorujm.

Data Audit

Mevcut müşteri verilerinizi inceliyor ve bu verileri haritalandırıyorum. Veri sağlığınızı raporlayarak, mevcut verinizin HubSpot’a taşınmaya uygun olup olmadığını belirliyorum. Böylece, verilerinizin HubSpot platformuna sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini ilk adımı tamamlıyorum.

Data Mapping

Operasyonel süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetmek için mevcut olan datalarınızla HubSpot CRM arasındaki akışı tasarlıyor ve entegrasyonları tamamlıyorum. İş akılarınıza uygun alanların HubSpot içerisinde yer almasını sağlayarak iş akışlarınızı tasarlıyorum.

Onboarding

Karar verdiğimiz HubSpot Hub paketinin kurulumunu adım adım oluşturduğum proje planı kapsamında gerçekleştiriyorum. Firmanızın kullandığı 3. parti yazılımları HubSpot’a entegre ederek HubSpot’un firmanıza ve amaçlarınıza uygun şekilde çalışmasını sağlıyorum.

Yönetim ve Eğitim

Seçilen HubSpot ürünü için kullanıcıları ve bu kullanıcıların rollerini birlikte belirliyoruz. Bu kullanıcıları Hubspot içerisine dahil ederek, ulaşabilecekleri alanları ve dataları iş akışlarına göre çiziyorum. Ekibin Hubspot üzerinde birbirine entegre bir şekilde çalışmasını sağlamak için eğitimler düzenliyorum.

Raporlama ve Dashboard

HubSpot üzerinde yapılan çalışmaların etkinliği ve verimliliği ölçmek için ihtiyacınıza uygun raporları ve Dashboard’ları oluşturuyorum. Bu raporların otomasyonunu sağlayarak günlük, haftalık ve aylık raporlar ile iş akışlarının ve süreçlerin takibini kolaylaştırıyorum.


“Hep dünü düşünürseniz, daha iyi bir yarına sahip olamazsınız.”

Charles Kottering – General Motors

Sık Sorulan Sorular

HubSpot Nedir?

HubSpot, pazarlama, satış ve operasyon süreçlerinizi yönetmenizi sağlayan bir müşteri ilişkileri yazılımıdır. HubSpot içerisinde ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli “hub”lar bulunur. Marketing, Sales, Service, Operations, CMS ve Commerce olmak üzere farklı Hub’lar mevcuttur. Bu Hub’ların kurulumu ve kullanımı farklı süreçler gerektirir.

Neden HubSpot kullanmalıyım?

HubSpot, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerinizi tek bir platformda birleştirerek iş süreçlerinizi optimize etmenizi sağlar. HubSpot sayesinde güçlü bir CRM’e sahip olursunuz. Günümüzde başarılı ve güçlü şirketlere baktığımızda CRM en önemli olmazsa olmazların başında gelmektedir. Ayrıca, HubSpot kullanıcı dostu arayüzüyle iş süreçlerinizi kolaylaştırır ve verimliliğinizi artırır.

Neden HubSpot Onboarding Hizmeti Almalıyım?

HubSpot’u doğru bir şekilde kullanmak, süreçlerinizi, ekibinizi ve iş akışınızı doğru şekilde yapılandırmak için HubSpot onboarding hizmeti almalısınız. Günümüzde birçok şirket yazılımlara yatırım yapmaktadır, ancak doğru bir kurulum sağlanamadığında bu yatırımlar boşa gider. HubSpot konusundaki tecrübelerim sayesinde, ihtiyaçlarınıza uygun onboarding hizmeti sunarak platformu en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyorum.

HubSpot Onboarding süreci neleri kapsar?

HubSpot onboarding süreci, iş akışlarınıza uygun hub’ın seçilmesiyle başlayıp, bu hub’ın etkinliğinizi ve verimliliğinizi artıracak tüm süreçlerin tasarlanması, projelendirilmesi ve hayata geçirilmesi aşamalarını kapsar. HubSpot onboarding süreci, ihtiyaçlarınıza ve iş akışlarınıza göre özel olarak projelendirilir ve uygulanır.

İletişime Geç