Skip to main content

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın sosyal medya platformlarında büyümesini sağlayacak öneriler ve uygulamar sunuyorum. 

Sosyal Medya Danışmanlığı Adımları

Audit

Sosyal medya hesaplarınızı var mevcut durumunu ortaya koyarak bir durum analizi yapıyorum.

Strateji

İşleriniz için gerekli olan büyümeyi sağlayacak olan sosyal medya platformlarını belirleyerek, bunlar için içerik fikirleri geliştiriyor ve sosyal medya reklamcılığınızı değerlendiriyorum.

Analiz

Sosyal medya metriklerinizden hareketle durum analizi yaparak büyüme adımlarını belirliyorum. 

“Markalaştırma sizi diğerlerinden ayıran şeylerdir. Müşteriler için doğal mıknatıstır.”

Mary Van Da Wiel – CEO

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya nedir?

Sosyal medya markalar ve kullanıcılar için farklı anlamlar ifade eder. Sosyal medya markalar için hedef kitlelerine ulaşmak için kullanmaları gereken en önemli dijital pazarlama kanallarının başında gelir. Kullanıcılar için sosyal medya ise iletişim kurmak, diğer kişilerle etkileşime girmek için kullandıkları dijital platformlardır. 

Sosyal medya yönetimi nasıl yapılır?

Sosyal medya yönetimi hedef kitlenize uygun içeriklerin belirlenmesi, dağıtılması ve bu paylaşımların düzenli olarak takip edilmesi olarak kısa tanımlanabilir. Sosyal medya sanılanın aksine oldukça büyük bir operasyonel süreci kapsar. Emek, zaman ve yaratıcılık gerektirir. 

Sosyal medyada hangi metrikleri takip etmeliyim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Hangi sosyal medya platformunu kullanmalıyım?

İşini büyütmek isteyen markaların ve girişimlerin en fazla sorduğu soruların başında gelir. Sosyal medya platformunu belirlemek için öncelikle personanızı tanımlayarak işe başlamalısınız. Personanız size hangi sosyal medya platformlarınızı kullanmanıza dair ipuçları sunacaktır. 

Sosyal medyada işimi nasıl büyütürüm?

Sosyal medyada işinizi büyütmek için hedef kitlenizin satın alma yolculuğunu belirlemelisiniz. Belirlediğiniz satın alma yolculuğunda hedef kitlenizin karşısına nasıl bir içerikle çıkacağını karar vermelisiniz. 

İletişime Geç