Skip to main content

Girişimcilik Eğitimi

Girişimci olma yolunda sizler için hazırladığım eğitime göz atın. 

Girişimcilik Eğitim İçeriği


Girişimciliğe Giriş

Girişimcilik hakkında temel bilgileri öğrenerek, girişimcilik jargonuna hakim olacaksınız. Bu aşamada girişimcilik nedir, girişimci kimdir, 21. yüzyılda girişimcilik gibi konuları ele alacağız. 

İş Planı Oluşturma

Bu aşamada iş planı oluşturmak, hedef pazarın belirlemek, rekabet analizi yapmak ve iş planı oluşturmak hakkında detaylı bilgiler öğreneceğiz. Detaylı bir iş planı örneği hazırlayacağız.

Girişimcilik Zihniyeti ve Liderlik

Bu aşamada iş planı oluşturmak, hedef pazarın belirlemek, rekabet analizi yapmak ve iş planı oluşturmak hakkında detaylı bilgiler öğreneceğiz. Detaylı bir iş planı örneği hazırlayacağız.

CRM ve Müşteri İlişkileri Yönetimi

Bu bölümde, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemlerini kullanarak müşteri etkileşimlerini nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz. CRM araçlarının iş modelinize nasıl entegre edileceğini ve müşteri verilerini nasıl yöneteceğinizi ele alacağız.

İş Geliştirme ve Büyüme

Girişimin büyümesi ve pazarda başarılı olması için gerekli olan çalışmaları ve growth hacking teknikleri öğreniyoruz. Büyüme planı ve yolculuğu hazırlayarak girişimimizin pazarda nasıl başarılı olacağı sorusunun yanıtını arıyoruz. SEO, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması ve e-posta pazarlama gibi konulara odaklanacağız.

Yönetim ve Sunum Teknikleri

Tüm çalışmalar sonucunda, girişiminiz için hem paydaşların hem de iş arkadaşlarının yönetimi ve operasyonel konularda neler yapılması gerektiğini konuşuyor ve planlama oluşturmayı öğreniyoruz. Tüm bunların yanında, sunum teknikleri ve melek yatırımcılarla ilişkilerin nasıl yönetileceğini değerlendiriyoruz.


“Duşta herkesin aklına bir fikir gelir. Ancak başarılı aksiyonerler duştan çıkar, kurulanır ve bu fikir hakkında adım atarlar.”

Nolan Bushnell – Atari

Sık Sorulan Sorular

Girişimcilik eğitimi kimler için uygundur?

Bu eğitim, girişimcilik konusunda bilgi edinmek, kendi işini kurmayı düşünmek veya girişimcilik ekosistemine katılmak isteyen herkes için uygundur. Öğrenciler, profesyoneller, işletme sahipleri ve girişimciliğe merak duyan bireyler katılabilir.

Girişimcilik eğitimi ne kadar sürecek?

Girişimcilik eğitimi, ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmektedir. Eğitim süresi, kapsam ve hedeflerinize bağlı olarak planlanır ve size özel olarak sunulur. Bu sayede, en verimli şekilde öğrenme fırsatı elde edersiniz.

Girişimcilik eğitimi sonunda ne kazanacağım?

Girişimcilik eğitiminin en büyük hedefi, katılımcılara girişimci zihniyeti kazandırmaktır. Bu eğitimi diğerlerinden farklı kılan en önemli özellik de budur. Ayrıca, eğitim sonunda kendi girişiminizi kurma veya mevcut girişiminizi geliştirme konusunda ücretsiz danışmanlık seansları alabileceksiniz.

Girişimcilik eğitimi almadan önce bir ön bilgiye ihtiyacım var mı?

Hayır, girişimcilik eğitimi almadan önce herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yok. Eğitim, sıfırdan başlayarak ileri düzeye kadar tüm seviyeleri kapsayacak şekilde hazırlanmıştır ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır.

İletişime Geç