Skip to main content

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Markanızın dijital dünyada büyümesi ve hedeflerine ulaşması için dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimle tanışın.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Adımları

Dijital Audit

Dijital dünyada sahip olduğunuz kaynakları analiz ediyor, bu analize göre ihtiyaçlarınızı belirleyerek bir yol haritası çıkartıyorum.

Dijital Büyüme Yolculuğu

Markanızın dijital dünyada büyümesi için dijital büyüme yolculuğu adımlarını birlikte belirliyoruz. 

Analitik Bakış Açısı

Büyümenizi tutarlı bir şekilde ölçebilmek için raporlar oluşturarak, gelişiminizi analitik bir şekilde takip ediyor ve öneriler sunuyorum.

“Dijital pazarlamaya yabancıysanız, aklınızda bulundurmanız gereken ilk önemli şey şudur. Dijital pazarlamanın ana meselesi teknoloji değildir, insandır.”

Damian Ryan – Author

Sık Sorulan Sorular

Dijital pazarlama nedir?

Dijital dünyada gerçekleştirmiş olduğunuz tüm pazarlama çabaları dijital pazarlama olarak adlandırılır. Özellikle günümüzde dijitalleşmenin hızlıca artması dijital pazarlamayı önemli bir hale getirmiştir.

Dijital pazarlama nasıl yapılır?

Dijital pazarlama genel olarak sosyal medya, dijital reklam yönetimi ve SEO çerçevesinde değerlendirilmektedir. Ancak dijital pazarlama 360 derece bir bakış açısıyla müşterinizin ağrı noktalarını belirleyerek onu hedeflemeyi ifade eder. 

Dijital pazarlama kanalları nelerdir?

Müşterinizin satın alma yolculuğunda karşı karşıya kalmış olduğu tüm dijital kanallar dijital pazarlama kanalları olarak adlandırılabilir. Sektörünüze ve iş modelinize göre dijital pazarlama kanallarınızın önem sırası değişebilir.

Dijital pazarlama neden önemlidir?

Dijital pazarlama; hedef kitlenize ulaşmak, işlerinizi ve satışlarınızı dijital dünyada büyütmek, marka bilinirliği ve bulunurluğu arttırması bakımından önemlidir. 

Etkili dijital pazarlama teknikleri nelerdir?

En etkili dijital pazarlama tekniklerinin başında SEO, sosyal medya yönetimi ve dijital reklam yönetimi gelmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki iyi bir websitesi tüm dijital pazarlama çalışmalarının ana zeminini oluşturur.

Dijital pazarlama stratejisi nasıl oluşturulur?

Dijital pazarlama stratejisi oluşturma sürecinin belirli adımları bulunur. Bu adımlar her iş modeline, hedeflenen tüketiciye ve satın alma yolculuğuna göre farklılık gösterir. Bir marka için başarıyla çalışan bir strateji diğer bir marka için çalışmayabilir. Bu açıdan dijital pazarlama strateji oluşturmak çok önemlidir. 

İletişime Geç