Skip to main content

Inbound Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama dünyasında sizi diğerlerinden ayıracak Inbound Pazarlama eğitimi ile tanışın.

Inbound Pazarlama İçeriği


Inbound Pazarlamaya Giriş

Inbound Pazarlama hakkında temel bilgileri öğrenerek, girişimcilik jargonuna hakim olacaksınız. Bu aşamada Inbound Pazarlama nedir, Inbound Pazarlama ve Geleneksel pazarlama arasındaki farklardan bahsedeceğiz.

Persona ve Müşteri Yolculuğu Haritası Çıkarma

Bu aşamada tüketicilerin ağrı noktalarını ve problemlerini belirleyerek, hedef kitle analizinden hareketle persona ve müşteri yolculuğu haritası çıkarmanın detaylarını öğreneceğiz. 

Inbound Pazarlama Stratejisi Oluşturma

Bu aşamada markaları büyütecek Inbound Pazarlama strateji adımlarını belirleyeceğiz. Bu adımlar sayesinde uygulanacak taktikler konusunda adım, adım planlama yaparak yol haritamızı belirleyeceğiz. 

İçerik Stratejisi Oluşturma

Bu aşamada içerik stratejilerini belirleyerek, müşterilerimizin dijital dünyadaki temas noktaları için içerik planlaması gerçekleştireceğiz. 

CRM ve Inbound Pazarlama

Inbound pazarlama faaliyetlerinin CRM ile nasıl takip edileceği, hangi CRM platformunun iş modeline uygun olduğu ve CRM’in kişiselleştirmesi ile ilgili detayları ele alacağız. 

Analiz ve Raporlama

Tüm çalışmalar sonucunda elde edilecek sonuçlarının analizinin yapılması, dashboard’ların nasıl oluşturulması gerektiği ve raporlamasıyla ilgili detayları bu aşamada ele alacağız. 


“Biz Amazon’da bir şeyler satarak değil, müşterilerin satın alma kararlarına yardımcı olarak para kazanırız. “

Jeff Bezos – Amazon Kurucusu

Sık Sorulan Sorular

Inbound Pazarlama eğitimi kimler için?

Bu eğitim, Inbound pazarlama konusunda bilgi edinmek isteyen, pazarlama alanında kendini geliştirmeyi düşünen veya işini büyütmek isteyen girişimciler için uygundur. . Öğrenciler, profesyoneller, işletme sahipleri ve pazarlama alanına meraklı herkes katılabilir.

Inbound Pazarlama eğitimi ne kadar sürecek?

Inbound Pazarlama eğitimi ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmektedir. İhtiyaçlarınıza göre girişimcilik eğitimi planlanır ve size özel bir hale getirilerek sunulur.

Inbound Pazarlama eğitimi sonunda ne kazanacağım?

Inbound Pazarlama eğitiminin en büyük amacı eğitime katılan kişilere Inbound pazarlama temellerini öğreterek, dijital dünyada markaların büyümesine yardımcı olacak stratejiler geliştirmelerini sağlamaktır. Bunun yanında eğitimde CRM ve data odaklı bir anlayış benimsenecektir. 

Inboud Pazarlama eğitimi almadan önce bir ön bilgiye ihtiyacım var mı?

Hayır. Inbound Pazarlama eğitimi almadan önce herhangi bir ön bilgiye ihtiyacın yok. Eğitimin kurgusu 0’dan ileri düzeye taşıyacak şekilde hazırlanmış olup tüm ihtiyaçlarına yanıt verecektir. 

İletişime Geç